NR 1 NA RYNKU!


Największy wybór
nowych przyczep
marki Hobby w Polsce!
Dostępne od ręki!
SPRAWDŹ »

NR 1 W POLSCE!


Wyposażenie
przyczep i kamperów!
Części zamienne
HOBBY.
SPRAWDŹ »

Nasza firma

  Istniejemy na rynku od 1990 roku. Zaczynając działalność byliśmy pionierami caravaningu w Polsce. Od samego początku jesteśmy związani z marką HOBBY – największego na świecie producenta przyczep campingowych. Jesteśmy jedynym w Polsce, autoryzowanym dystrybutorem i serwisem firmy HOBBY od ponad 25 lat. Od lat pozostajemy liderem na polskim rynku caravaningowym. Doświadczenie, pasja i przeszkolony personel gwarantuje naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług.

  Prowadzimy sprzedaż nowych i używanych przyczep i samochodów campingowych. Aktualnie posiadamy w ofercie przyczepy i kampery HOBBY z oferty na rok 2017  dostępnych od ręki!  Prowadzimy najlepszy i największy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny marki HOBBY w Polsce, posiadamy  magazyn części zamiennych do wszystkich modeli przyczep i kamperów HOBBY produkowanych w ostatnich 20 latach.

  Wykonujemy indywidualne zabudowy campingowe na bazie samochodów dostawczych, ciężarowych jak i naczep. Naprawy, renowacja, odbudowa i kosmetyka przyczep i kamperów to nasza specjalność.

  Przed sezonem wykonamy profesjonalny przegląd Państwa przyczepy lub samochodu, a po sezonie przygotujemy go na długie zimowanie. Oferujemy profesjonalne przechowywanie przyczep i innych pojazdów w idealnych warunkach naszej hali magazynowej.

Prowadzimy również wynajem samochodów i przyczep campingowych na różnego typu imprezy.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu sprzedaży oraz serwisu!

Bugaj, ul. Kobylnicka 19
62-010 Pobiedziska k/Poznania

tel. 514 33 23 44
tel. 604 900 996

biuro@smolicz.pl
w.tluchowski@smolicz.pl

Centrum Campingowe Smolicz
Dawid Smolicz

NIP: 777-28-25-164
REGON: 300850255

Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.